Katalog firm - Ravelia

Pcm-logo-noname

Polskie Centrum Marketingowe Sp. z o.o. www.pcm.pl

Zakres działalności:

Call center, Marketing bezpośredni, Udostępnianie, E-marketing

Dane kontaktowe:

Adres:

II Filia
Mińska 25
03-808 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis:

Spółka Polskie Centrum Marketingowe (PCM) od 1994 roku  świadczy usługi w sektorze Business Process Outsourcing (BPO) w branży marketingu bezpośredniego. PCM specjalizuje się w usługach Marketingu Relacji.

Posiadamy wiedzę i bogate doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych projektów. Usługi PCM dotycządoradztwa marketingowego, pozyskiwania nowych klientów oraz ichobsługi w komunikacji bezpośredniej. PCM oferuje dobór i dostarczanie baz danych, segmentację klientów, usługi telemarketingu, outsourcing Biura Obsługi Klienta, obsługęprogramów lojalnościowych oraz wysyłek tradycyjnych (direct mail), elektronicznych (e-mail marketing) i faksowych.

Usługi realizujemy na zaawansowanych specjalistycznych systemach takich jak CRM, Workflow, Workforce Management, IVR, Softdial Contact Center (SCC). Dodatkowo posiadamy specjalistyczne urządzenia i maszyny do personalizacji, foliowania, pakowania i kopertowania.

 

Jesteśmy inicjatorem Projektu „Przyjaciele Klienta”.

Dodatkowo wspólnie z firmą badawczą MB SMG/KRC Poland opracowaliśmy Projekt Rekomendacje i Polecenia (Projekt RP), który jest innowacyjnym narzedziem wspierającym sprzedaż.