Katalog firm - Ravelia

Logo

PRO FOTOS Sikorscy - Profesjonalne Studio Fotografii i Filmu www.profotos.pl

Zakres działalności:

Fotografia reklamowa, Agencje fotograficzne, Sesje zdjęciowe, Filmy na zamówienie, Fotografowanie imprez, Inne, Wideoreportaże

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Kilińskiego 48/4
76-200 Słupsk

telefon:
  

email:
  

Opis:

Witam. Nazywam się Fryderyk Sikorski i dziękuję, że zechceli Państwo zajrzeć do Świata fotografii utrwalonych przez naszą, rodzinną firmę fotograficzną.

Jesteśmy obecni na rynku mediów fotograficznych i filmowych od lat. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez ojca oraz świeże pomysły reszty rodziny pozwalają nam zrealizować każde wyzwanie.

Oprócz zdjęć ślubnych wszystkie rodzaje sesji fotograficznych, włącznie ze zdjęciami do materiałów reklamowych. Zapewniamy również kompletną obsługę filmową. Materiały filmowe realizowane są w zależności od potrzeb sprzętu, kamerami 3CCD lub cyfrowymi lustrzankami Canon 5D Mark II zapewniającymi kinową jakość filmów.

Posiadamy profesjonalne steadicamy, sprzęt oświetleniowy, rejestratory dźwięku etc. Współpracujemy z lektorami i tłumaczami. Zapewniamy kompleksową produkcję filmów. Od realizacji zdjęć i klipów w domowej technice, aż po zaawansowane techniki montażowe oraz animacje komputerowe. Jako jedyni wykonujemy bezpłatne wstępy do filmów w postaci teledysków.