Katalog firm - Ravelia

Logo

PROGMATE www.progmate.pl

Zakres działalności:

Analiza, projektowanie systemów, Archiwizacja danych, Bazy danych, Inne, Kontrola jakości IT, Java, J2EE, Konsulting IT

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Wierzbięcice 44/A
61-568 Poznań

telefon:
  

email:
  

Opis:

PROGMATE tworzy grupa ekspertów z doświadczeniem i charyzmą specjalizujących się w inżynierii oprogramowania. Firma oferuje usługi i produkty z zakresu zaawansowanych technologii informatycznych.

Działalność PROGMATE obejmuje:

Nowoczesne doradztwo – obejmujące oprogramowanie i etapy jego tworzenia: analiza, architektura, projektowanie i implementacja. PROGMATE na bazie swojego doświadczenia wspiera inne firmy w zakresie tworzenia oprogramowania przy pomocy nowoczesnej i zaawansowanej technologii JEE – Java Enterprise oraz baz danych takich jak np. Oracle.

Produkt – PROGMATE DOCs – system nowej generacji służący do zarządzania dokumentami, który w praktyczny sposób rozwiązuje częste problemy związane z tworzeniem, zarządzaniem oraz gromadzeniem dokumentacji. System umożliwia całkowite skoordynowanie pracy związanej z dokumentami zapewniając stabilność nawet przy intensywnym wykorzystywaniu.

PROGMATE stara się pozyskać klientów z zapotrzebowaniem na profesjonalne doradztwo w zakresie zaawansowanego oprogramowania i baz danych. Dodatkowo PROGMATE tworzy na życzenie klienta produkty nie istniejące jeszcze na rynku. Oferta usług została szczegółowo omówiona na stronie internetowej pod adresem www.progmate.pl/pl/services/home.

Potencjalnym klientem dla PROGMATE są również przedsiębiorstwa pragnące wprowadzić system elektronicznego składowania i obiegu dokumentów na bazie najnowszych technologii oraz posiadać wsparcie wdrożeniowe bezpośrednio u autorów systemu. Dokładny opis produktu PROGMATE DOCs znajduje się na stronie www.progmate.pl/pl/products/home.   

Firma PROGMATE zrealizowała wiele projektów otrzymując od klientów pochodzących głównie z Polskie i Niemiec bardzo dobre referencje.

Referencje dotyczą komercyjnych projektów w następujących branżach:

Szczegóły referencji zawierają informacje o poufnych  projektach oraz ważne dane personalne i mogą być udostępnione tylko na specjalne życzenie.

Rynek zbytu: Polska oraz Niemcy.