Katalog firm - Ravelia

Dsc-6641

PROLONG prolong.com.pl

Zakres działalności:

Inne, Wyposażenie samochodowe-instalacja

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
PLAC WOLNOŚCI 24/1
98-220 ZDUŃSKA WOLA

telefon:
  

email:
  

Opis:

Szanowni Państwo! Dziękujemy, że jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami.

Produkty „PROLONG” produkowane są w U.S.A. przez Firmę „GOLDENWEST”.Nasza firma tj. P.H. STAŃCZYK jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem Firmy „GOLDENWEST” w Polsce.

Produkty „PROLONG” to substancje ropopochodne  stworzone do chemiczno – molekularnej obróbki metali. Technologia ta nazywana AFMT ™(Anti-Friction Metal Treatment)to jedna z najbardziej strzeżonych tajemnic na świecie. Skład i działanie wszystkich produktów „PROLONG” jest opatentowane i zastrzeżone na całym świecie. Produkty „PROLONG” stosowane są wszędzie tam gdzie dochodzi do kontaktu metalu z metalem, tam gdzie tarcie i wysoka temperatura  dokonują  procesu zniszczenia (silniki, skrzynie biegów, układy hydrauliczne, wszelkiego rodzaju przekładnie). Zastosowanie produktów „PROLONG” ma zapewnić nam kilkakrotne przedłużenie żywotności określonych części metalowych w stosunku do założeń producenta. Najlepszym i ostatecznym z reguły dowodem dla sceptyków na zastosowanie preparatów „PROLONG” jest to, że zastosowanie preparatu o nazwie „Engine treatment” w silniku samochodowym daje jego właścicielowiwieczystą gwarancję na silnik !!!  Nie ma na świecie chyba drugiej Firmy, która nie będąc producentem silników samochodowych udzielałaby na nie wieczystej gwarancji!!!  Niestety system ten działa tylko w przypadku kiedy jesteśmy mieszkańcami Stanów Zjednoczonych.Produkty „PROLONG” ze względu na swoje zastosowanie i przeznaczenie dzielimy na:

Produkty „PROLONG” z sukcesami i powodzeniem stosowane są w wielu krajach na świecie w przemyśle motoryzacyjnym, transporcie morskim, w maszynach hydraulicznych, w wojsku i wszędzie tam gdzie chodzi o ochronę części metalowych przed skutkami tarcia, korozji i pracy w wysokiej temperaturze. Stosowanie produktów ‘PROLONG” przyczynia się do dłuższego bezawaryjnego użytkowania sprzętu, zmniejsza do minimum konieczność wykonywania kosztownych napraw, eliminuje długie postoje naprawcze, zaoszczędza ogromne kwoty pieniędzy w przypadku napraw sprzętu działającego w trudnych warunkach terenowych (kopalnie, tereny górzyste, kamieniołomy). Produkty „PROLONG” testujemy i sprawdzamy na własnych samochodach od ponad 2 lat.Wszelkie opisy działania produktów „PROLONG” opisane przez użytkowników na całym świecie potwierdzamy własnymi doświadczeniami. Szczegółowe dane produktów i ceny znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.prolong.com.pl

W celu omówienia szczegółów współpracy prosimy o kontakt w sposób najbardziej wygodny dla Państwa.Telefony do działu sprzedaży: 43-824 36 64, 43-823 31 50,     603 255 000, 601 13 13 13.Telefon do właściciela firmy:601 20 55 10                             Poczta: sklep@stanczyk.pl,

            Jeżeli  chcą Państwo osobiście omówić warunki współpracy podajemy adres firmy: „P.H. STAŃCZYK”  ZDUŃSKA WOLA,   PLAC WOLNOŚCI  24 lub PABIANICE  ul. RYPUŁTOWICKA  44                                                                                Zapraszamy do współpracy                                                                                      Jarosław Stańczyk                                                                                             (właściciel firmy)