Katalog firm - Ravelia

Rd-studio

RD Studio - Profesjonalne Sklepy Internetowe www.rdstudio.pl

Zakres działalności:

Dla stron WWW, Sklepy internetowe, Wizytówki, Grafika, Druk, Ulotki, plakaty, foldery, Pracownie graficzne

Dane kontaktowe:

Adres:

RD Studio - Profesjonalne Sklepy Internetowe
1 Maja 24B/15
67-100 Nowa Sól

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 - 16:00 Wtorek 9:00 - 16:00 Środa 9:00 - 16:00 Czwartek 9:00 - 16:00 Piątek 9:00 - 16:00

Opis:

RD Studio jest firmą z doświadczeniem w tworzeniu wizerunku firm, nie tylko w „świecie internetu”, ale pomagamy również firmom w opracowywaniu strategii docierania do konkretnej grupy odbiorców, ich usług i produktów.

Pomagamy w tworzeniu odpowiednich kanałów komunikacyjnych z klientami.

Pomagamy w tworzeniu wizerunku firmy od podstaw.Nasza oferta usługowa:

Wysoką jakość usług oraz ich szeroki zakres zawdzięczamy współpracy z:

Projektowanie sklepów i stron internetowych

Strona internetowa firmy stała się tak ważnym narzędziem marketingowym i reprezentacyjnym jak szyld nad wejściem do sklepu czy biura.

Coraz częściej potencjalny klient zanim zdecyduje się na usługi lub produkty konkretnej firmy zaczyna od odwiedzenia strony internetowej tejże firmy.

Profesjonalna i przemyślana strona internetowa jest ważnym elementem przyciągającym uwagę klienta, często staje się jednym z głównych, a na pewno pierwszym kanałem komunikacyjnym z klientem / kontrahentem. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem marketingowym pomagamy w opracowywaniu zawartości graficznej i merytorycznej stron internetowych naszych klientów.

Coraz częściej zachodzi potrzeba łączenia strony internetowej, jako wizytówki ze sklepem internetowym. Dzięki doświadczeniu w projektowaniu stron i sklepów internetowych z powodzeniem tworzymy tego rodzaju „hybrydy”.

Projektowanie szablonów do sklepów internetowych

Tworzone przez nas szablony sklepów internetowych mają różne stopnie zaawansowania. Projektując szablon sklepu internetowego kierujemy się kolorystyką identyfikacyjną firmy oraz kolorystyką branżową. Wszystkie szablony testowane są pod względem funkcjonalności i poprawności wyświetlania zakotwiczonej grafiki w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Opera, Firefox, Chrome, Safari, etc.).

Na życzenie klienta tworzymy od podstaw lub modyfikujemy wcześniej zainstalowane moduły (np. modyfikacja graficzna i funkcjonalna modułu „Nasz HIT”, Promocje przewijane, etc.).

Specjalizujemy się w tworzeniu szablonów graficznych do sklepów internetowych sprzedawanych w naszym sklepie, które polecamy, jako sprawdzone i łatwe w obsłudze - należą do nich oscGold i Zen Cart Professional.

Czym jest szablon graficzny sklepu?

Administracja sklepów i stron internetowych

Jako firma specjalizująca się w projektowaniu sklepów internetowych, prowadzimy również swoje sklepy internetowe. Przez doświadczenie w tym zakresie oferujemy naszym klientom usługę administracji sklepu w pełnym lub ograniczonym zakresie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu strony lub sklepu internetowego, zwróć się do nas. Pomożemy Ci w przygotowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych, pozycjonowaniu sklepu / strony w wyszukiwarkach internetowych, obróbki graficznej i merytorycznej opisów produktów oraz podstron opisujących usługi.

Zakres prac administracyjnych i ich wycena uzgadniana jest indywidualnie z każdym naszym klientem.