Katalog firm - Ravelia

Logo

Rzemieślnicza Firma Stolarska STOLMAR SC www.stolmar.poznan.pl

Zakres działalności:

Meble na wymiar, Stolarstwo, Meble, Meble - montaż, Meble

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Wrzesińska 76A
62-020 Swarzędz

telefon:
  
606305645:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 6:00 - 16:00 Wtorek 6:00 - 16:00 Środa 6:00 - 16:00 Czwartek 6:00 - 16:00 Piątek 6:00 - 16:00

Opis:

W 1905 roku swarzędzki stolarz Jan Jarczyński postanowił założyć własny interes. Uruchomił warsztat, dający początek jednej z najstarszych firm stolarskich w Polsce. W 1971 jego wnuk Marian Jarczyński, przekształcił zakład w świetnie prosperującą Wytwórnię Mebli Nowoczesnych. Od 1995 firma nazywa się Stolmar. Przedsiębiorstwem zarządza prawnuk założyciela Wojciech Jarczyński. Tak więc już czwarte pokolenie rodu Jarczyńskich kultywuje ponadwiekowe tradycje dobrej, solidnej, stolarskiej roboty. Wysoka jakość i terminowość to tutaj norma. Stolmar to firma godna zaufania."Wielkopolskie korzenie zobowiązują" - brzmi motto Stolmaru.

Za wysoką jakość oraz szeroką gamę usług stolarskich, zostaliśmy wyróżnieni w Konsumenckim Konkursie Jakości Usług, Certyfikatem - Najlepsze w Polsce.

Wykonujemy dowolne meble do dowolnych pomieszczeń, biurowych i mieszkalnych, na terenie całej Polski i poza jej granicami. Zrealizujemy każdy powierzony nam projekt lub zaproponujemy własny. Wyposażamy w meble hotele, restauracje, puby, sklepy, gabinety i biura, a także mieszkania i apartamenty, od drzwi po meble łazienkowe. Specjalizujemy się w wykonawstwie mebli na wymiar, pod indywidualne zamówienia. Zabudowujemy stoiska targowe. To my wykonaliśmy meble do wagonów sypialnych dla Zakładów Cegielskiego w Poznaniu.

Stolmar prowadzi hurtownię oklein oraz świadczy usługi produkcji formatek, okleinowania i kompleksowego wyposażania dowolnych wnętrz.

Zapraszamy do współpracy, posiadamy nowoczesny park maszynowy, zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.