Katalog firm - Ravelia

Kosmetykalaserowa-do-kalendarza-2-kopia

Salon Kosmetyki Laserowej www.laser.rzeszow.pl

Zakres działalności:

Medycyna estetyczna

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Bernardyńska 11
35-069 Rzeszów

telefon:
  
:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9 - 19 Wtorek 9 - 19 Środa 9 - 19 Czwartek 9 - 19 Piątek 9 - 19 Sobota 9 - 13

Opis:

Salon Kosmetyki Laserowej został stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach świadomych i wymagających, dla których wybieramy profesjonalne metody leczenia i indywidualne programy zabiegowe proponując najwyższej jakości usługi.

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie kosmetycznym i medycznym, a w trakcie zabiegów stosujemy kosmetyki renomowanych firm. To my jako pierwsi w naszym regionie zastosowaliśmy innowacyjny laser diodowy do usuwania zbędnego owłosienia. Jest to urządzenie amerykańskiej firmy COHERENT, które charakteryzuje wysoka jakość i skuteczność potwierdzona certyfikatem wydanym przez U.S. FDA respektowanym na całym świecie.

Byliśmy i nadal jesteśmy pionierami w stosowaniu najnowszych technologii w Polsce południowo-wschodniej. Nasze zabiegi wykonujemy za pomocą sprawdzonych i skutecznych urządzeń.

Specjalizujemy się w bezpiecznym i skutecznym usuwaniu owłosienia, przebarwień, brodawek, włókniaków a także zmian naczyniowych. Z myślą o tych którzy pragną przywrócić swej skórze młodzieńczy wygląd wykonujemy zabiegi wygładzające zmarszczki i przywracające skórze jędrność za pomocą toksyny botulinowej (np. Botox) oraz kwasu hialuronowego. Oferujemy także zabiegi mikrodermabrazji, mezoterapi oraz peelingi chemiczne i laserowe. Ciągle doskonalimy i wzbogacamy naszą ofertę poszerzając gamę profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz medycznych.

Zespół Salonu Kosmetyki Laserowej to lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy systematycznie podnoszą swe kwalifikacje w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii.