Katalog firm - Ravelia

Logovector

Silesia-IT www.silesia-it.pl

Zakres działalności:

Konfiguracja oprogramowania, Konsulting IT, Administrowanie serwerami, Komputerowe, Tworzenie stron, Modernizacja, Sklepy internetowe, Serwis sprzętu biurowego, Strony wizytówki, Serwisy i portale, Odzyskiwanie, kasowanie danych, Komputery, SOS-Pogotowie komputerowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Silesia-IT
Mysłowicka 35
40-486 Katowice

telefon:
  

email:
  

Opis:

Firma Silesia-IT to firma informatyczna działająca na rynku już od 2008 roku. Przez ten czas zyskaliśmy sobie szerokie grono zadowolonych Klientów. Znamy się na naszej pracy i stale poszerzamy wachlarz dostępnych usług informatycznych jak i szkolimy naszych pracowników by ich wiedza nadążała za najnowszymi, ciągle zmieniającymi się trendami.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów biznesowych jak i indywidualnych. Zakres naszych prac możemy podzielić na usługi serwisowe (serwis komputerowy): - serwis komputerów pc - serwis laptopów - serwis netbooków - wymianę matryc - reballing układu graficznego bga - odzyskiwanie danyc oraz grafika i marketing internetowy, a w tym: - tworzenie stron www - pozycjonowanie stron www - projekty graficzne: logotypy, wizytówki - marketing internetowy Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Dojeżdżamy do naszych Klientów nie tylko na terenie Katowic i śląska, ale równie poza granice województwa.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.silesia-it.pl by uzyskać pełny wachlarz informacji.