Katalog firm - Ravelia

Logo

Sklep E-Forma.pl https://www.e-forma.pl

Zakres działalności:

Dietetyka, odchudzanie, Aerobik, fitness

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Giełdowa 24A
33-100 Tarnów

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8:00 - 16:00 Wtorek 8:00 - 16:00 Środa 8:00 - 16:00 Czwartek 8:00 - 16:00 Piątek 8:00 - 16:00

Opis:

e-forma.pl to doskonale zaopatrzony, przyjazny dla klienta, nowoczesny sklep internetowy. Od 10 lat specjalizujemy się w sprzedaży odżywek i suplementów dla sportowców i osób aktywnych oraz wysokiej jakości artykułów spożywczych, które najkrócej opisać można jako „zdrową żywność”.

Historia naszego sklepu to historia systematycznego rozwoju, podnoszenia jakości obsługi klienta i poszerzania oferty. Dziś e-forma.pl oferuje także bogaty wybór odzieży i akcesoriów sportowych oraz profesjonalne doradztwo dotyczące wszystkich sprzedawanych przez nas produktów. Aby je zapewnić, stale współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin (m.in. zdrowe żywienie, dietetyka, fizjoterapia, trening, rehabilitacja, medycyna).Dbając od lat o formę naszych klientów, zadbaliśmy także o elastyczną formę sprzedaży naszych towarów.

Oferujemy handel detaliczny, hurtowy oraz błyskawiczną realizację zamówień krajowych i zagranicznych.O naszej stabilnej pozycji rynkowej świadczą nie tylko tysiące zadowolonych klientów, ale i zaufanie, jakim obdarzyły nas globalne marki - firmy QNT i Meridian Foods, których jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami. Dzięki ominięciu sieci pośredników, nasi klienci otrzymują produkty bezpośrednio od producenta w najniższej możliwej cenie.Cena jest niezwykle istotna, ale e-forma.pl od zawsze stawiała przede wszystkim na najwyższą jakość i oryginalność oferowanych produktów. Dzięki temu każdy, najbardziej nawet wymagający klient ma gwarancję zakupu towaru, który spełni jego oczekiwania.