Katalog firm - Ravelia

Logo

Śląskie Rancho www.slaskierancho.pl

Zakres działalności:

Rozrywka, Imprezy

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Stanisława Webera 18
41-800 Zabrze

telefon:
  

email:
  

Opis:

Jeśli ktoś szuka restauracji, pubu i pizzerii w przestrzennym, zielonym otoczeniu i chce posmakować specjałów kuchni śląskiej, amerykańskiej czy włoskiej, a przy tym odpocząć z dala od zgiełku – chociaż jednocześnie blisko centrum miasta, to Śląskie Rancho będzie najlepszym wyborem.

Jak przystało na prawdziwe Rancho dysponujemy bardzo dużym terenem rekreacyjnym, na którym znakomicie udają się organizowane imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, imprezy plenerowe i wiele innych. Zadaszona estrada oraz wyłożony mozaikową kostką plac to idealne miejsce do swobodnego potańczenia podczas imprez muzycznych. Degustację pysznych, z finezją i znawstwem przyprawionych dań tutejszej kuchni można połączyć z relaksującym spacerem wokół stawu lub – alejkami, znajdującego się w sąsiedztwie ogrodu botanicznego. Śląskie Rancho troszczy się również o najmłodszych gości, na obiekcie znajdą Państwo piaskownicę, zjeżdżalnię z torem przeszkód oraz huśtawki.

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, firmowe oraz plenerowe a na życzenie oraz sugestię Klienta poczynimy wszelkie starania, aby przewyższyć Państwa oczekiwania - możemy zorganizować każdy rodzaj imprezy i nie jedną z nich uświetnić obecnością gwiazd scen muzyki, telewizji, filmu czy teatru.