Katalog firm - Ravelia

Sport-test-logo

Sport Test Polska - Ośrodek Diagnostyki Sportowej www.testsport.pl

Zakres działalności:

Pozostali specjaliści, Zdrowie, Uroda

Dane kontaktowe:

Adres:

Sport Test Polska
Śniadeckich 19/4
60-773 Poznań

telefon:
  

email:
  

Opis:

Siedziba Sport Test Polska – Ośrodek Diagnostyki Sportowej znajduje się w Poznaniu, jednak specjalistyczne badania wykonujemy na terenie całej Polski.

Sport jest naszą pasją – z niej zrodził się pomysł na Sport Test Polska. Dzięki Ośrodkowi Diagnostyki Sportowej chcemy wpłynąć na poprawę świadomości, jak bardzo istotny dla zdrowia jest ruch fizyczny, jego natężenie i częstotliwość. Chcemy także zwrócić uwagę na prawidłowe odżywianie oraz rolę suplementacji w sporcie.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie fizjologii sportu, dietetyki oraz suplementacji. Badania wykonujemy korzystając ze sprzętu najnowszej generacji – znając już wyniki badań, można skutecznie wpływać na rozwój wydolności i sprawności fizycznej organizmu, co wiąże się z dostosowaniem treningów do predyspozycji danej osoby.

Jesteśmy jedynym w Polsce Ośrodkiem Diagnostyki Sportowej oferującym usługi w fitness klubach. Współpracujemy także z wieloma klubami oraz zespołami sportowymi oferując badania, doradztwo i konsultacje naszych fachowców.

Świadczymy również usługi dla wszystkich osób zainteresowanych poprawą swojej wydolności fizycznej.

Nasza oferta:

Na podstawie przeprowadzonych badań zalecamy intensywność treningu, aby kształtować wybraną cechę motoryczną: wytrzymałość tlenową, mieszaną, beztlenową czy siłę.

Gwarantujemy opiekę najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych porad oraz usług!