Katalog firm - Ravelia

Logo-nowe

Studio Videoexpress-Wrocław www.videoexpress.pl

Zakres działalności:

Filmy na zamówienie, Fotografowanie imprez, Wideoreportaże, Agencje fotograficzne

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Wieczysta 97/10
50-550 Wrocław

telefon:
  

email:
  

Opis:

Wideofilmowanie, Fotografia  uroczystości ślubnych i weselnych w Jeleniej Górze, Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy i wszystkich okolicznych miejscowościach.

W ofercie filmy video na DVD, Full HD na Blu ray, zakręcone, wesołe sesje fotograficzne. Dbamy by film i fotografie oddawały Wasze emocje.

Jesteśmy elastyczni i już dziś stawiamy do Waszej dyspozycji cały nasz potencjał techniczny, zaangażowanie i serdeczną przychylność. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.videoexpress.pl.

W zakresie usług fotograficznych oferujemy wykonanie reportażu z przygotowań przed dniem ślubu, reportażu z dnia ślubu ( przygotowania, ślub, plener, wesele) oraz zdjęcia plenerowe poza dniem ślubu. Całość zdjęć wykonywana jest w technice RAW poddawana jest obróbce graficznej.

Oferujemy także obsługę filmową. W zakresie nagania video oferujemy naramienną kamerę HDV lub DV   lub/i  3D w formacie 16:9, montaż, autoring do DVD i/lub do Blu ray oraz 3D HD. Proponujemy nieco bardziej rozbudowany scenariusz obejmujący : wstęp opisujący przygotowania do uroczystości, film ze zdjęć archiwalnych,przygotowania w dniu ślubu, reportaż z ceremonii, reportaż z przyjęcia, zakończenie... . Teledyski z uroczystości mogą być elementem albo głównego opracowania albo wersji skrótowej.

 

Zarówno sprzęt jak i nasze doświadczenie oraz staranność realizacji gwarantują jakość, nastrój i styl  zdjęć jak i niezawodność świadczonej usługi.

 

Posiadamy siedzibę w:

JELENIEJ GÓRZE - ul. Noskowskiego 12/35,  

WROCŁAW - ul. Wieczysta 97/10 (KRZYKI)

Infolinia:

tel. +48 602 689 349

tel.  +48 75 76 71 925

Obsługujemy cały Dolny Śląsk w tej samej cenie,..