Katalog firm - Ravelia

Ml-logo

Szkoła Języków Obcych dla Dzieci i Młodzieży Mała Lingua & Lingua Teens Space lublin.malalingua.com.pl

Zakres działalności:

Angielski, Hiszpański, Niemiecki, Rosyjski, Francuski

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Sikorskiego 1/U3
20-814 Lublin

telefon:
  

email:
  

Opis:

Nasza szkoła języków obcych stworzona została z myślą o dzieciach i młodzieży.  Oferujemy najwyższej klasy kursy z zastosowaniem innowacyjnych metod nauki języków obcych.

Nasz metoda nauczania dzieci dzięki swojemu ukierunkowaniu na przyjemność przyswajania wiedzy, doskonale wprowadza dzieci w świat nauki języków obcych przez zabawę, czy zagwarantowanie autonomii w procesie nauczania języka obcego: TEENS CHOICE! u młodzieży sprawia, że nauka  języków obcych staje się wspaniałą przygodą a nie obowiązkiem.

DLA DZIECI

Metoda MAŁA LINGUA dla dzieci w wieku 3-12 lat realizację swoją opiera o autorski bajkowy motyw Rodziny Blabbersów z Livendell, krainy mieszczącej się w innym wymiarze, w kosmosie…

 

Dlaczego motyw bajkowy?

Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami – poprzez muzykę, rytm, obrazy, dotyk, uczucia i działania. Bajkowy kontekst w realizacji zajęć, bliski dziecku,  z łatwością oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię  i tym samym zachęca je do efektywnej nauki.

W MAŁA LINGUA najmłodsi poprzez poznawanie przygód Blabbersów uczą się mówić pełnymi zdaniami oraz przygotowują się do komunikacji w tzw. naturalnym środowisku językowym, tj. za granicą czy spotykając obcokrajowca.

Użycie metody MAŁA LINGUA  gwarantuje ograniczenie zapominania poznanych dotąd zasobów językowych i  zapewnia u dzieci postęp językowy.

DLA MŁODZIEŻY

Program nauczania LINGUA TEENS SPACE został rozwinięty w odpowiedzi  na potrzeby i zainteresowania grupy wiekowej MŁODZIEŻY 13-15 lat i 16-18 lat. 

Poczynione obserwacje, analizy, bezpośrednie rozmowy z nastolatkami, przeprowadzone  ankiety  preferencji młodzieży zarówno prywatnych jak i państwowych szkół językowych  pozwoliły określić, O JAKIEJ LEKCJI MARZY NASTOLATEK i co lubi robić na zajęciach językowych.

Rozwijając program LINGUA TEENS SPACE staraliśmy się sprostać potrzebom  młodzieży  w procesie nauczania, tak, aby  nauka w naszej szkole była skuteczna i przekładała się na wymierne umiejętności językowe - na umiejętność swobodnej komunikacji w języku  obcym.