Katalog firm - Ravelia

Logo-300x300

VECTOR vector.pl

Zakres działalności:

Serwisy i portale, Projektowanie i wykonawstwo sieci, Okablowanie

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Krzemowa 6
81-577 Gdynia

telefon:
  

email:
  

Opis:

VECTOR, europejski dostawca rozwiązań dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, oferuje zaawansowane systemy wykorzystywane w sieciach stacjonarnych i mobilnych. Firma specjalizuje się w integracji oraz produkcji rozwiązań do świadczenia usług multimedialnych, takich jak telewizja cyfrowa, Internet czy telefonia.

Kształtujemy rozwój branży

Stałe inwestycje w rozwój, wieloletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie transmisji analogowej i cyfrowej pozwalają nam realizować pionierskie wdrożenia nowych technologii zarówno w kraju, jak i w Europie.

Projektujemy innowacyjne rozwiązania

We współpracy z Klientami projektujemy innowacyjne rozwiązania, które budują ich przewagę konkurencyjną. Najnowsze technologie wykorzystujemy w integracji systemów, produktach, projektach i usługach.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie

Współpracę opieramy na zaufaniu, co przekłada się na osiąganie wspólnych sukcesów. Nasze kompetencje, stabilność i wiarygodność gwarantują bezpieczeństwo realizowanych inwestycji. Zespół VECTOR to ludzie, dla których ważna jest możliwość projektowania nowych rozwiązań i kreowania przyszłości.