Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Wilczynsky Studio

Ten profil został odwiedzony 96 razy
www.wilczynsky.pl Łączna ilość zdobytych punktów:400

Zakres działalności:

Pranie tapicerki, Mycie ręczne, Tuning, Inne

Opis działalności klienta:

Chciałbyś, aby Twój samochód był traktowany w sposób profesjonalny, a efekty pielęgnacji pozostały widoczne przez długi czas? Jeżeli tak, to bez zwłoki skorzystaj z usług Wilczynsky Studio! Auto Detaling najwyższej jakości, który sprawi, że Twój samochód lub motocykl przeżyje drugą młodość i dostanie zastrzyk nowej energii!

Dbanie o wygląd Twojego pojazdu to nasze powołanie, ponieważ twierdzimy, że wygląd samochodu czy motocykla stanowi odzwierciedlenie wizerunku właściciela. Właściciel Wilczynsky Studio dysponuje wieloletnią praktyką w zakresie Auto Detailingu, a to w połączeniu z najwyższej jakości produktami używanymi w trakcie pracy, powoduje, że wybór miejsca do odnowienia Twojego auta jest prosty! Wilczynsky Studio dokona wszystkiego, aby każdy korzystający z naszych usług odjechał zadowolony i powracał wielokrotnie darząc naszą firmę zaufaniem.

Oferujemy praktycznie wszystko, co jest związane z pielęgnacją i ożywieniem samochodu. poczynając od renowacji lakieru, nakładania wosków, myjni ręcznej premium, prania tapicerek samochodowych, kończąc na nakładaniu ceramicznych powłok ochronnych Ceramic Pro. Wilczynsky Studio zajmuje się również oklejaniem samochodów - Car Wrappingiem, także foliami z napisami reklamowymi oraz zabezpieczaniem karoserii foliami ochronnymi.

Obszar działalności firmy:

Range
Polska
100 km od miasta: Wrocław

ul. Rakowa 48-50
51-421 Wrocław

telefon:
  

email:
  

drukuj siedzibę