Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Witas-Chłopek, Ludwikowska Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

Ten profil został odwiedzony 331 razy
www.jwrp.pl Łączna ilość zdobytych punktów:501

Zakres działalności:

Negocjacje, Kompleksowa obsługa prawna, Prawo handlowe, gospodarcze, Dochodzenie wierzytelności, Pomoc prawna, porady, Prawo pracy

Opis działalności klienta:

Reprezentujemy interesy naszych Klientów przed sądami powszechnymi, Krajową Izbą Odwoławczą i innymi instytucjami, doradzamy i zapewniamy pomoc i ochronę prawną w zakresie: prawa gospodarczego, prawa nieruchomości, prawa pracy, prawa zamówień publicznych i prawa własności przemysłowej.

Świadczymy usługi sporządzania opinii i informacji prawnych na zlecenie Klienta, bierzemy udział w negocjacjach, opiniujemywzory pism, umów i dokumentów, oceniamy działania Klienta pod kątem ich zgodności z prawem. Ponadto, obsługujemy projekty inwestycyjne, asystujemy przy opracowywaniu dokumentacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, oraz dokonujemy weryfikacji poprawności postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w których uczestniczy Klient, a także rekomendujemy co do złożenia odwołania i reprezentujemy Klienta przed KIO.

Domeną naszej Kancelarii jest holistyczne podejście do Klienta i dylematów z jakimi do nas się zwraca, tak aby móc wybrać optymalne rozwiązania dostosowane do konkretnych jego potrzeb.

Obszar działalności firmy:

Range
Polska
Cała Polska, siedziba w: Kraków

Józefitów 3
30-039 Kraków

telefon:
  
telefon 2:
  
Szkolenia:
  

email:
  

drukuj siedzibę