Katalog firm - Ravelia

Logo

Z.R.B. mgr inż. Jarosław Pągowski www.pagowski.com.pl

Zakres działalności:

Odśnieżanie, Osuszanie, odgrzybianie, Adaptacje, Wyburzenia, rozbiórki, Docieplanie budynków, Betoniarstwo i zbrojenie, Elewacje, ocieplenie, Inwestycje budowlane, Remonty kompleksowe, Świadectwa energetyczne, Grzewcze, Nadzór budowlany, Udogodnienia dla niepełnosprawnych, Fundamenty i wykopy, Wodno-kanalizacyjne, Ekspertyzy, kosztorysy, Dachy, rynny, blacharstwo, Ekspertyzy, kosztorysy

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Pługowa 18
94-213 Łódź

telefon:
  

email:
  

Opis:

Zakład Remontowo-Budowlany mgr inż. Jarosława Pągowskiego powstał w 1991 r. i działał poczatkowo jako rodzinna spółka cywilna, a od 1997 r. w obecnej formie prawnej. Jesteśmy więc firmą z ponad 30-letnią tradycją.

Właściciel firmy Jarosław Pagowski jest magistrem inżynierem budownictwa, ukończył Wydział Budownictwa i Architektury PŁ w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie w 1990 r., a od 1994 r. posiada uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania bez ograniczeń oraz do projektowania w specjalności konstrukcyjnej i architektonicznej w ograniczonym zakresie. Należy również do Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Główna działalność firmy to budowa i remonty domów oraz obektów małego przemysłu. Zgodnie z życzeniem naszych klientów realizujemy obiekty w stanie surowym, deweloperskim lub pod "klucz".

Specjalizujemy się również w termomodernizacji budynków polegającej na dociepleniu ścian elewacji metodą lekką-mokrą, hydroizolacji ścian fundamentowych i tarasów oraz drenażu opaskowym.

Zgodnie ze swoim wykształceniem i posiadanymi uprawnieniami właściciel firmy może pełnić funkcię kierownika budowy, inspektora nadzoru inwestorskiego oraz sporzadzać opinie techniczne i wykonywać przeglądy obiektów budowlanych. Wykonuje również adaptacje projektów typowych, świadectwa energetyczne, kosztorysy ofertowe, inestorskie i powykonawcze na licencjonowanych programach ( ArCadia-Termo, IntelliCad 2009, Norma PRO).